Image

Image

Hakkımızda

ARSLAN DEMİR ÇELİK LTD.ŞTİ`, 2001 yılında İstanbul ‘da kurulmuştur. Faaliyet alanı inşaat demiri satışı olan firmamız müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda kangal demir, çelik hasır ve diğer metal mamüllerinin de satışını yapmaktadır.Firmamızın birincil önceliği müşteri memnuniyetini kalıcı kılmak olduğundan, bu ilkesi doğrultusunda satışını yaptığı ürünleri kendi bünyesindeki araç filosu ile müşterilerinin şantiyelerine en kısa sürede teslim etmektedir. Kaliteli malzeme satışını kendine prensip edinen firmamız, satışını yaptığı tüm ürünlerin analiz sertifikalarını ve kalite belgelerini müşterilerine sunmaktadır.

ARSLAN DEMİR ÇELİK LTD.ŞTİ. yılların getirdiği deneyim ile müşterilerine çözüm ortağı olmayı başarmış ve misyonu doğrultusunda her geçen gün daha emin adımlarla ilerlemektedir.

Sağlam yapılar için sağlam yapı taşları sunarak ülkemizin geleceğine katkıda bulunan, vizyonu doğrultusunda güven kelimesini çağrıştıracağı bir geleceğe doğru emin adımlarla ilerleyen Arslan Demir Çelik, 2001 yılında İstanbul'da kurulmuştur.

Toplam kalite anlayışı; İnşaat demiri, Kangal Demir, Çelik Hasır, Kutu Profil, Lama Demiri, NPU Profil, NPI Profil, Levha Saçlar gibi geniş bir yelpazede sunulan tamamı TSE belgeli ürünleri ve farkı yaratan şeffaflık ilkesiyle firmamız,müşteri memnuniyetini sağlamak ve kendimize duyduğumuz güveni müşterimize de yansıtmak adına, talep halinde tüm analiz raporlarını sizlerle paylaşmaktayız..

Arslan Demir Çelik olarak,oluşturduğumuz geniş sevkiyat ağı ile Türkiye' nin dört yanına kendi bünyemizdeki filomuzla sevkiyat yapabilmekteyiz. Üstlendiğimiz misyon doğrultusunda,sizlere kaliteyi kusursuz bir şekilde ulaştırmak temel ilkemizdir.

Image

Orhanlı Mah. Demokrasi Cad.
No:82/2 Tuzla / İSTANBUL

E-Mail
info@arslandemircelik.com

Telefon
  • +90 216 494 34 52
Fax
  • +90 216 494 34 98

Image

Image
Fars Yapı Bir Arslan Demir Çelik Kuruluşudur.